Mobilny Escape

Mobilny Escape Room z Rzeszowa

Masz nietypowe potrzeby? Szukasz wyjątkowej atrakcji na większe imprezy?  Chcesz rozwiązywać łamigłówki w wybranym przez Ciebie miejscu? Mamy na to sposób! Mobilny escape room to zabawa na Twoich warunkach. To pomysł dla tych, którzy mają w planach organizację imprez integracyjnych, jubileuszy, konferencji, atrakcji w czasie większych zgrupowań. Dla nas nie ma znaczenia, gdzie będzie odbywać się zabawa. Udostępnijcie nam jedno pomieszczenie, a my przerobimy je w mgnieniu oka na pokój zagadek.

W ofercie posiadamy:

  • Chata wiedźmy (Jesteście zamknięci w chacie na kurzej nóżce, na szczęście odbywa się sabat i wszystkie wiedźmy zlatują się na zebranie. Użyjcie swojego sprytu by wydostać się z chaty pełnej zaklęć.)
  • Pokój Poszukiwacza (Szalony podróżnik zebrał swoje doświadczenie z wielu przygód i przygotował pokój pełen zagadek i niespodzianek, które mogą przytrafić się każdemu w trakcie podróży po… diamenty.)
  • Bunkier (Na misji szpiegowskiej, zostajemy przyłapani i uwiezieni w bunkrze wroga. bomba tyka, a czasu coraz mnie. Jedynym sposobem jest uwolnić się i uciec, nim będzie za późno..)
  • Szpital Psychiatryczny (Grupa znajomych przybywa zwiedzić opuszczony szpital. Pomimo zakazów i ostrzeżeń władz, włamują się przez zabite okna. Ostatni raz widziano ich na nagraniu z kamer pobliskiego parkingu. Do tej pory nie udało się wyjaśnić powodu ich zaginięcia. Zostawili po sobie jedynie plecak i aparat fotograficzny. Dołącz do ekipy poszukiwawczej i zaryzykuj wizytę w opuszczonym szpitalu.)
mobilny escape room

Specjalnie dla Was możemy stworzyć unikatowy scenariusz, który będzie nawiązywał do branży, w jakiej się specjalizujecie lub ulubionej tematyki. Tylko dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu wszystkich członków zespołu można rozwiązać zagadki i wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Escape room to pomysł na każdą okazję.

Chcesz zaskoczyć jubilata? Daj nam prezent, a my schowamy go w jednej ze skrytek w pokoju. Marzysz o oświadczynach, których Twoja wybranka nie zapomni? Pozwól jej znaleźć pierścionek samodzielnie i przekonaj się, jak bardzo będzie zaskoczona. Pokój zagadek to idealne miejsce na nietypowe spędzenie czasu w większym gronie.

Zadzwoń 731 147 491 | 579 517 453 lub napisz info@wydostansie.pl, by stworzyć oryginalną i niepowtarzalną imprezę.