O nas

Wykaż się sprytem i wydostań się!

Lubisz łamigłówki? Wydaje Ci się, że jesteś sprytny niczym Sherlock Holmes? A może chcesz się poczuć jak bohater filmu z zagadką w tle? Nie zastanawiaj się, wpadaj do naszego Escape Roomu! U nas emocje sięgają zenitu, a czas mija bardzo szybko. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

Escape roomy to nic innego, jak pokoje pełne zagadek. To nowoczesna forma rozrywki dla dzieci i dorosłych. Zasady są proste: Waszym celem jest wydostanie się z pokoju w określonym czasie używając siły umysłu i kreatywnego myślenia. W naszych pokojach należy używać wyobraźni, wykazywać się pomysłowością i spostrzegawczością, a także współpracować!

Pokoje zagadek to idealny sposób na urozmaicenie spotkań firmowych, wycieczek szkolnych, wieczorów panieńskich i kawalerskich, urodzin i wszystkich imprez okolicznościowych. W swojej ofercie posiadamy 7 scenariuszy o różnej tematyce, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W jednym czasie jesteśmy w stanie przyjąć aż 50 osób z podziałem na różne lokalizacje, które znajdują się w niedalekiej odległości od siebie.

Zobaczcie nasze filmiki!

Chata Wiedźmy

Muzeum tortur

Czarna dziura